Oferujemy sprzedaż i montaż moskitier. Zapewniamy dowóz i profesjonalny montaż u klienta.

 

Siatki przeciw owadom

Pod nazwą moskitiery kryją się wysokiej jakości, przyjazne środowisku siatki przeciw owadom. Jest to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz padami z drzew i krzewów. Zatrzymują również kurz uliczny i pyłki kwiatów, co daje dodatkową ochronę dla osób cierpiących na alergie.

Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia 100% zabezpieczenia przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach, etc. Siatki przeciw owadom nadają się do wszystkich typów okien i drzwi.

Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Malowane proszkowo profile nie tracą koloru, nie pękają i nie łuszczą się. Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

Najlepsze materiały oraz dokładny montaż gwarantują najwyższą jakość tych wyrobów.

Można wyróżnić kilka rodzajów siatek:

  • ramkowe
  • rolowane pionowe i poziome
  • drzwiowe
  • plisowane

Moskitiera ramkowa

SIATKI PRZECIW OWADOM RAMKOWE

Moskitiery ramkowe okienne nadają się do wszystkich typów okien, które są otwierane lub uchylane. Zastosowanie moskitiery ramkowej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy rolety zewnętrznej.

Moskitiery ramkowe cechuje przede wszystkim łatwość montażu oraz prosta budowa zapewniająca długowieczność. Łatwy i bezinwazyjny montaż pozwala a zdemontowanie i przechowywanie moskitiery przez zimę w garażu czy na strychu.

Montaż siatki ramkowej odbywa się za pomocą zaczepów haczykowych zakładanych na ramę okna montowanych na framudze od strony zewnętrznej.

 

 

Moskitiera rolowanaSIATKI PRZECIW OWADOM ROLOWANE

Siatka rolowana to moskitiera zwijana w poziomie lub pionie z mechanizmem sprężynowym poprawiającym komfort użytkowania. Jest idealnym rozwiązaniem do drzwi balkonowych ale i również do standardowych okien. Te nowoczesne siatki montowane są we wnękach okiennych i drzwiowych. Siatka zwija się do aluminiowej kasety, co ułatwia przechowywanie moskitier w zimie. Boczne prowadnice utrzymują siatkę w odpowiedniej pozycji oraz stanowią skuteczną ochronę przed insektami. Siatki rolowane posiadają szczotki przeciwwietrzne. Występują w wersji pojedynczej (na jedno skrzydło) i podwójnej (na okna i drzwi tarasowe dwuskrzydłowe).

 

 

Moskitiera na drzwiSIATKI PRZECIW OWADOM DRZWIOWE

Siatki drzwiowe to najlepsze rozwiązanie do drzwi balkonowych oraz wejściowych. Są to otwierane skrzydła, montowane na zawiasach, wyposażone w mechanizm samodomykający. Montowane są od strony zewnętrznej, niezależnie od drzwi właściwych.

Okna pcv i drewniane

Okna

W ofercie posiadamy szeroką gamę okien producentów lokalnych oraz krajowych. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi

Zajmujemy się sprzedażą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W ofercie posiadamy szeroką paletę kolorystyczną. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Bramy Garażowe

Bramy garażowe

Oferujemy także sprzedaż i montaż bram garażowych. Posiadamy wiele typów bram - roletowe, uchylne, segmentowe. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Wylewki Knauf

Wylewki firmy KNAUF

Wykonujemy wylewki firmy KNAUF na ogrzewanie podłogowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.