Oferujemy sprzedaż i montaż bram garażowych producentów lokalnych jak i ogólnopolskich. Zapewniamy dowóz i profesjonalny montaż u klienta.

 

Brama segmentowaBRAMA NA LATA - CO DECYDUJE O TRWAŁOŚCI?

Jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne decydują o długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniu bram. Wydział konstrukcyjny i laboratorium techniczne W oparciu o sugestie płynące z rynku ciągle ulepsza jakość rozwiązań stosowanych w bramach. Dzięki temu na rynek trafia produkt sprawdzony i przetestowany. Jego jakość potwierdzają certyfikaty i atesty.

 

 

CO OZNACZA TERMIN: BEZPIECZNA BRAMA?

Termin ten ma dwa znaczenia: brama bezpieczna w użytkowaniu i brama, która chroni nasze mienie. Bezpieczeństwo użytkowania dotyczy wszystkich, którzy obsługują bramę no co dzień. Solidna konstrukcja utrudnia dostęp do naszego mienia osobom niepowołanym i daje poczucie bezpieczeństwa.

 

JAKA JEST WYMAGANA DŁUGOŚĆ PODJAZDU?

Bramy segmentowe I roletowe w trakcie ich używania nie potrzebują wolnej przestrzeni przed garażem. Ich płaszcz podnosi się pionowo do góry I chowa pod sufitem (segmentowa) lub roluje do skrzynki (roleto-wa). Obie bramy polecane są da garaży wychodzących bezpośrednia na ulicę oraz tam, gdzie jest mało miejsca przed garażem.

Skrzydło bramy uchylnej podnosi się do góry i wysuwa przed lico budynku. Dlatego samochód nie może zatrzymać się bezpośrednio przed bramą, ab w odległości około 1,5 m. Bliższe ustawienie samochodu uniemożliwia jej otwarcie. Natomiast brama rozwierna otwiera się podobnie jak drzwi i wymaga wolnej przestrzeni przed garażem umożliwiającej swobodny ruch skrzydeł bramy.

Projektując garaż warto przewidzieć wielkość otworu wjazdowego tak, aby wygodnie wjechać do środka. Bramy o wymiarach typowych to rozwiązanie ekonomiczne i często dostępne 'od ręki". Gdy do istniejącego otworu nie można zastosować bramy typowej, polecane są bramy produkowane na wymiar czyli dokładnie dopasowane do istniejącego otworu. Według polskiego prawa w garażach na samochód osobowy brama powinna mieć przynajmniej 2000 mm wysokości i 2300 mm szerokości w wersji jednostanowiskowej oraz 4800 mm szerokości w wersji dwustanowiskawej.

 

Brama automatycznaOTWIERANIE BRAMY RĘCZNE CZY AUTOMATYCZNE?

Bramy garażowe (oprócz bram rozwiernych) można zamówić w wersji ręcznej lub automatycznej. Bramy otwierane za pomocą napędu można obsługiwać przy użyciu nadajnika bez potrzeby wysiadania z samochodu. Takie rozwiązanie doceniane jest zwłaszcza w zimne lub deszczowe dni. Dla większego komfortu tym samym nadajnikiem można uruchomić bramę garażową i ogrodzeniową.

 

RODZAJE BRAM

Rodzaje bram

Okna pcv i drewniane

Okna

W ofercie posiadamy szeroką gamę okien producentów lokalnych oraz krajowych. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi

Zajmujemy się sprzedażą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W ofercie posiadamy szeroką paletę kolorystyczną. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Bramy Garażowe

Bramy garażowe

Oferujemy także sprzedaż i montaż bram garażowych. Posiadamy wiele typów bram - roletowe, uchylne, segmentowe. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Wylewki Knauf

Wylewki firmy KNAUF

Wykonujemy wylewki firmy KNAUF na ogrzewanie podłogowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.